Reklama

Nowiny

Twórcy Euro Truck Simulator 2 zapowiadają wydanie kolejnej aktualizacji

Paweł Kański

Opublikowany

Dosłownie kilka dni temu twórcy Euro Truck Simulator 2 zaktualizowali swoją grę, dodając do niej osiągnięcia za pomocą platformy Steam. Dzięki nim gracze mogą realizować wyzwania o różnym poziomie trudności i chwalić się nimi w społeczności fanów ETS 2. Jedyne czego brakowało we wspomnianej aktualizacji, to pojawienia się długo oczekiwanej ciężarówki Euro 6 DAF XF.

Na szczęście twórcy gry z SCS Software zapowiedzieli wczoraj wieczorem, że nowy pojazd zostanie wkrótce dodany do ETS 2. Nie znamy jeszcze daty, ale DAF pojawi się w ramach aktualizacji do wersji 1.14. Ta jest już testowana przez twórców i gdy będzie gotowa, zostanie udostępniona graczom. Na pocieszenie pokazano nam zrzut ekranu Euro 6 DAF XF:

Twórcy Euro Truck Simulator 2 zapowiadają wydanie kolejnej aktualizacji

Euro 6 DAF XF

Nowa ciężarówka to jedna rzecz, ale gracze wciąż czekają na co najmniej dwie duże premiery od twórców SCS Software. Chodzi o dodatek Driving North, który doda do gry trasy w krajach skandynawskich, oraz zupełnie nową grę – American Truck Simulator. Wiemy, że obie pozycje są już w produkcji, ale data ich wydania to wciąż tajemnica. Oby jak najszybciej została rozwikłana!

Źródło: SCS Software

Zobacz także:

ETS 2: kolejne zrzuty ekranu z nadchodzącego dodatku Driving the North

American Truck Simulator – nowe zrzuty ekranu z ciężarówkami

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Również może Cię zainteresować